KIM JESTEŚMY

Arkana dzieli się swoimi innowacjami od 2011 roku. Od tego czasu oferta firmy nieustannie rozwija się i udoskonala. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana wiedza z zakresu biotechnologii oraz innowacyjne składniki aktywne sprawiają, że linie Arkana wytyczają nowy wymiar świadomej pielęgnacji. Widoczne, spektakularne rezultaty są tego naocznym dowodem.

Inspirację do tworzenia unikalnych w składzie produktów czerpiemy z zadowolenia naszych Klientów i Partnerów, zarówno w kraju, jak i za granicą. Otwarci na światowe nowości z branży uważnie je śledzimy, ale też sami inicjujemy.Wyselekcjonowane przez nas składniki aktywne docierają do głębszych warstw skóry, dzięki czemu preparaty Arkana działają już na poziomie komórkowym.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy peptyd Progeline™ uznany międzynarodową innowacją wśród składników aktywnych 2012. Takie sukcesy dają nam dalszą motywację do oddania w ręce naszych Klientów kolejnych produktów, które dzięki wysoce skoncentrowanym substancjom aktywnym zapewnią szybkie i trwałe efekty oraz widoczne zwycięstwo w walce z upływającym czasem.

WOJCIECH PYZIK
Prezes Zarządu
MAŁGORZATA PINDUR
Mgr kosmetolog, Specjalista ds. badań i rozwoju ARKANA, Product Manager Toskani
ANNA MARCJASZ
Mgr kosmetolog, Product Manager ARKANA
EWA PYZIK
EWA PYZIK
Export Manager
ARKANA
Biozgodna formuła

Kosmetyki Arkana nie zawierają sztucznych dodatków i polepszaczy, takich jak: substancje pochodzenia zwierzęcego, pochodnych ropy naftowej, drażniących detergentów i parabenów. Idealna kompozycja nowoczesnych substancji aktywnych sprawia, że pozostają one biozgodnne z potrzebami nawet najbardziej wymagającej skóry

Biozgodna formuła
MEDIA O NAS

Sprawdź co piszą o naszych produktach.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Zobacz nasze nagrodzone produkty.

Nasze marki
Arkana
Toskami Cosmetics
Beauty of Science
Euro Touch
ARKANA – PARTNEREM W BIZNESIE
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA
CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

obsługują Państwa specjaliści
z wykształceniem kosmetologicznym

MOBILNI DORADCY KLIENTA
MOBILNI DORADCY KLIENTA

doświadczona i profesjonalna
obsługa w całej Polsce

SKLEP INTERNETOWY
SKLEP INTERNETOWY

wygodna forma zamówień
o każdej porze i w każdym miejscu

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ – Jesteśmy partnerem szkół:
Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia
Centrum Edukacji Zdroje