Konkurs Totalne odmłodzenie z PRP

Drodzy Profesjonaliści od dziś rusza nasz konkurs: “Totalne odmłodzenie z PRP“!

arkana-poprawkan-3Chcemy pokazać, że nasze kosmetyki naprawdę działają, a ich efekty są zaskakujące. Dołącz do zabawy i pokaż nam prawdziwą metamorfozę!

Zasady konkursu:

  1. Zrób zdjęcie swojej Klientce przed zabiegiem.
  2. Wykonaj 3-4 zabiegi PRP-like Therapy MD estetic
  3. Ponownie zrób zdjęcie Klientce, najlepiej w tej samej pozie jak poprzednie zdjęcie.
  4. Wyślij na marketing@arkana.pl zdjęcia wraz z podpisaną zgodą klientki na wykorzystanie jej wizerunku oraz Twoim oświadczeniem. UWAGA! Dokumenty musimy mieć także w formie papierowej, więc podeślij je dodatkowo na nasz adres: Arkana Cosmetics Sp. z o.o. SP.k. ul. Bacciarellego 54, 51-649 Wrocław z dopiskiem “Marketing”

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z Regulaminem, który jest dostępny na dole strony. W razie pytań napisz: marketing@arkana.pl, cok@arkana.pl lub zadzwoń: 71 787 00 70.


Wszystkie metamorfozy oraz “wrażenia z zabiegu” będziemy publikować na naszym profilu na FB wraz z informacją w jakim Salonie Kosmetycznym odbywał się zabieg PRP-like Therapy MD estetic.

Konkurs trwa od 31.03-30.06.2017, a już 7 LIPCA z nadesłanych zdjęć wybierzemy 3 METAMORFOZY, wyniki ogłosimy na naszym profilu Facebookowym 8 LIPCA – których zarówno autor (Gabinet Kosmetyczny) jak i model (Klient wykonujący zabieg) otrzymają od nas piękny upominek!

Zapraszamy do udziału w konkursie !!!


Dokumenty do pobrania:

Regulamin

Oświadczenie

Zgoda