Biomimetyczna terapia dla biustu z uzyciem Voluplus

Biust – odwieczny symbol kobiecości, ale i powód większości kompleksów. Niestety niewiele kobiet deklaruje swoje zadowolenie z tej części ciała. Jak na ironię, równie często zapominamy o niej w swojej  pielęgnacji.

A pamiętać powinnyśmy, bez względu na rozmiar. W przeciwnym razie wiotczenie skóry i utrata jędrności to stanie się całkiem realną wizją. Inne powody złego stanu piersi to szybka utrata wagi, przebyta ciąża i okres karmienia oraz noszenie źle dobranego biustonosza. W rozwiązaniu ostatniej kwestii na pewno doradzi nam doświadczona brafitterka, a po pomoc w odpowiedniej pielęgnacji najlepiej zwrócić się do swojej kosmetyczki!

Z problemem utraty jędrności, rozstępów i wiotczenia skóry piersi zmierzyła się polska marka kosmetyków profesjonalnych Arkana. W salonach kosmetycznych warto zapytać o firmowy zabieg Arkany:  połączenie terapii mikroigłowej z biomimetyką kosmetyczną (czyli naśladowaniem biologii skóry). W kuracji mającej na celu poprawienie kondycji biustu, skóry szyi i dekoltu wykorzystuje się specjalistyczny produkt – serum modelujące  i wypełniające. Preparat aplikowany jest podczas mikronakłuwania skóry  specjalnie przeznaczonym do tego celu rollerem. Działanie polega na stworzeniu mikrokanalików, dzięki którym substancje aktywne skuteczniej wnikają w głąb skóry (podobnie jak w zabiegu mezoterapii). Proces nakłuwania stymuluje odnowę komórkową, produkcję kolagenu i elastyny, ujędrnia i odmładza skórę, spłyca rozstępy.

Cykl kilku zabiegów pomoże spełnić kobiece marzenia o jędrnym, pełnym biuście. Jest to możliwe dzięki Voluplus – naturalnemu lipowypełniaczowi. Aktywuje on proces adipogenezy (produkcję komórek tłuszczowych), co sprawia, że piersi są widocznie pełniejsze i jędrniejsze. Terapia mikroigłowa na bazie tego preparatu polecana jest zwłaszcza po okresie ciąży i karmienia, a także w trakcie kuracji odchudzających.

Dla podtrzymania efektu marka przygotowała kosmetyk doskonały do codziennej pielęgnacji domowej  – Biomimetyczny krem do szyi, dekoltu i biustu, który również zawiera składnik Voluplus™.  Jego regularne stosowanie wyraźnie poprawia kształt i zwiększa objętość piersi, dając efekt push-up. Preparat można stosować niezależnie lub w trakcie i po kuracji.