Współpraca

Jako Arkana Cosmetics nie tylko dostarczamy do Waszych gabinetów nowatorskich produktów o najwyższej skuteczności, ale także wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom opracowaliśmy różne formy współpracy.

Concept of teamwork: Close-Up of hands business team showing unity with putting their hands together.

 

Kody dla kosmetyczek: dzięki nim, zarówno Ty, jak i Twoi Klienci możecie otrzymywać specjalny rabat, dzięki którym Twoje zyski ze sprzedaży naszych produktów zwiększą się. Twój gabinet będzie także widoczny także na interaktywnej mapce dostępnej na naszej stronie głównej, tak aby klienci z łatwością mogli do niego trafić. Więcej.

 

Program Lojalnościowy: przystąp do naszego programu lojalnościowego. Kupuj kosmetyki Arkana, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody: zestawy kosmetyków, analizery skóry, pokrowce i inne akcesoria. Więcej.

 

Szkolenia: chcesz zgłębiać swoją wiedzę i rozszerzyć ofertę swojego salonu? Poznaj ofertę naszych szkoleń i wybierz te, dedykowane dla Ciebie i Twojego salonu. Szkolenia mogą odbywać się w Twoim gabinecie kosmetycznym lub w Showroom Arkana. Więcej.

 

Dni Otwarte: Przy naszej pomocy możesz także zorganizować Dni Otwarte w Twoim Gabinecie.

 

 

PROMUJ SWÓJ GABINET W INTERNECIE

 

Pracujesz na kosmetykach Arkana? Chcesz pozyskać nowych klientów? Zgłoś swój gabinet do listy rekomendowanych gabinetów na stroniewww.arkana.pl. Wyślij dane adresowe salonu na: marketing@arkana.pl i promuj swój gabinet!