Mezoterapia igłowa w… SUMMER EDITION

Mezoterapia igłowa wykonywana wiosną i latem to doskonały sposób na przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce. Tradycyjnie przed wakacjami nasze Klientki marzą o szczupłym, jędrnym ciele bez skazy. Dzięki mezoterapii igłowej to cel realny do osiągnięcia.

Zaopatrzone w odpowiednie produkty możemy naszym Klientom zaoferować wiele spektakularnych zabiegów. Nowa oferta koktajli Toskani umożliwia wykonanie kuracji na twarz, szyję, dekolt i ciało.

CELLULITI I ROZESTĘPY

Seria 4-6 zabiegów,  w trakcie których mezopistoletem MI wprowadzamy koktajl regenerujący rozstępy i/lub Pirogronian sodu stymuluje syntezę włókien podporowych. W efekcie z zabiegu na zabieg rozstępy stają się płytsze, a cellulit mniej widoczny.

LIPOLIZA INIEKCYJNA 

Mezopistolet MI umożliwia również szybkie i bezpieczne wykonanie lipolizy iniekcyjnej Fosfatydylocholiną połączoną z dezoksycholanem sodu. Procedura ta niezwykle skutecznie usuwa depozyty tłuszczu, które nie poddawały się innym rodzajom kuracji.

KOMPLEKSOWA OCHRONA

Doskonałym sposobem wzmocnienia mechanizmów obronnych skóry jest z kolei dostarczenie jej Sodium DNA, czyli soli sodowej kwasu deoksyrybonukleinowego. Koktajl ten chroni komórki naszej skóry przed szkodliwym działaniem: wolnych rodników, promieniowania UVA i UVB, nikotyny i stresu.

GŁĘBOKIE ODŻYWIENIE

Niezależnie od tego czy nasze Klientki przygotowują się do urlopu czy też już z niego wróciły ich cera będzie potrzebowała zastrzyku witaminowego w postaci Multiwitaminy. Koktajlem gwarantującym przywrócenie i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia jest Kwas hialuronowy XS 2%. Staranne przygotowanie skóry zapobiega i minimalizuje ewentualne szkody, jakie może wyrządzić jej nadmierne korzystanie z kąpieli słonecznych. Pamiętajmy o maksymie „Lepiej zapobiegać niż …”.

Produkty Toskani dostępne na www.sklep.arkana.pl

Przeczytaj – te wpisy również mogą Cię zainteresować i poprawić twoje nawyki pielęgnacyjne:

Ciało z efektem carbo

Odkryj wiosną…jedwabiście gładkie ciało