Nowości w Arkana. Jak je łączyć z codzienną pielęgnacją?

Jesień to kolejna okazja, aby móc odświeżyć ofertę zabiegów kosmetycznych i zaproponować Ci coś nowego. Nie musisz jednak rezygnować z dotychczas stosowanych , ulubionych kosmetyków Arkana. Nasze najnowsze kuracje świetnie sprawdzą się w połączeniu z Twoimi codziennymi rytuałami pielęgnacyjnymi.

Neuro GABA & NANA Therapy – lifting bez skalpela

Upływający czas odciska widoczne piętno na naszej skórze. Pozostawia na niej widoczne ślady zdradzające nasz wiek, nawyki, dietę czy stan zdrowia.  Czasu nie  uda Ci się zatrzymać, lecz możesz skutecznie spowolnić proces starzenia się skóry. Wymaga to jednak inteligentnej terapii. Taką jest Neuro GABA & NANA Therapy, która opiera się na dwóch neuroprzekaźnikach – GABA (kwas gamma-aminobutyrowy) oraz NANA (kwas N−acetylo−5−neuraminowy). Odpowiadają one za przekazywanie sygnałów pomiędzy komórkami nerwowymi i docierają do innych komórek w naszym organizmie, wywołując konkretne działanie – wygładzenie zmarszczek i regeneracje skóry. W ramach działania kuracji  Neuro GABA & NANA Therapy możesz wykonać zabieg w  gabinecie Arkana z wykorzystaniem neupeelingu z GABA i NANA. Efekt jest natychmiastowy – zmarszczki są mniej widoczne, a skóra błyskawicznie i dogłębnie nawilżona.

Co więcej, linia kosmetyków Neuro GABA & NANA Therapy doskonale łączy się z kremami z linii Biomimetic Therapy, która powstała na bazie polimerów i czystego kwasu hialuronowego. Produkty z tej terapii doskonale napinają skórę i wypełniają zmarszczki. Stanowią zatem doskonała kontynuację gabinetowego liftingującego zabiegu/ lub maski aplikowanej raz w tygodniu w domu.

Neck Guard Therapy – (nie)trudna w pielęgnacji piękna szyja

Skóra szyi, choć doskonale widoczna często jest traktowana po macoszemu. Zapominamy o jej pielęgnacji. Mniej uwagi przykładamy do faktu, że tak samo jak twarz nosi znamiona upływającego czasu. Apaszka, golf to nie rozwiązanie problemu. Możesz już po 3 tygodniach odmienić kondycję Twojej skóry! Uwierz nam z  przyjemnością będziesz ją odsłaniała po zabiegu Neck Guard Therapy, który  oddziałuje na skórę wielokierunkowo. Terapia skoncentrowana jest jednak przede wszystkim na spłyceniu głębokich zmarszczek i bruzd. Efektem jest zmniejszenie zmarszczek typu „obręcze Venus” („Venus bands”) i „indyczą szyję” („turkey neck”), które są efektem nieprawidłowej pozycji podczas pracy przy komputerze, czytania książek czy nawet snu. Skóra na szyi ma tendencje do wiotczenia, co wynika ze specyficznego układu mięśnia szerokiego szyi. Jednym spośród 3 etapów programu zabiegowego Neck Guard Therapy jest masaż rozluźniający napięcie mięśniowe i silna stymulacja oraz wygładzenie zmarszczek.

Zabieg w gabinecie Neck Guard Therapy połącz z biomimetycznym kremem do szyi, dekoltu i biustu o hypoalergicznej formule, z lipofillerem liftingującym i wypełniającym zmarszczki na szyi i biomimetycznym peptydem stymulującym produkcję kolagenu. Z taką pielęgnacją zadbasz nie tylko o skórę swojej szyi, ale również dekoltu, dodatkowo ujędrnisz biust.

J Evolution Therapy – jesienią w dobrej kondycji

Eksperci  Arkana w ręce kosmetolog oddali także kurację bazującą na modyfikacji klasycznego peelingu Jessnera. J Evolution Therapy to innowacja, w której zamiast rezorcynolu użyto bezpieczniejszego i skuteczniejszego heksylrezorcynolu. Peeling uzupełniono o kwas mlekowy, cytrynowy i salicylowy, roślinną alternatywę dla retinolu – bakuchiol i witaminę C. To zabieg, który pomoże Twojej skórze utrzymać dobrą formę przez cały rok. Jest szczególnie polecany dla skóry mocno zniszczonej, z widocznymi głęboki zmarszczkami i bruzdami oraz przebarwieniami.

Jeżeli masz skórę grubą i odporną na inne peelingi, w domowej pielęgnacji stosuj odżywczy krem z retinolem i kwasem ferulowym przeznaczony do intensywnego odmłodzenia. Jeżeli na Twojej skórze widoczne są efekty fotostarzenia się skóry, to wybierz krem silnie regenerujący dla skór wrażliwych i odwodnionych. Przy zmarszczkach i bruzdach domową pielęgnację uzupełnij o krem odmładzający z efektem plasma-lift, a przy przebarwieniach o krem rozjaśniający i wyrównujący koloryt skóry.

Jesień w gabinetach Arkana daje możliwość skutecznej odmiany, regeneracji i odmłodzenia skóry.. Wykorzystaj je trosce o piękno Twojej swojej skóry. Połącz domową pielęgnację z profesjonalną, stwórz duet idealny dla niej oraz dla Ciebie.