Post Treat Therapy – nowa kosmetyczna re(generacja)

Coraz chętnie korzystamy z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii estetycznej. Makijaż permanentny, terapie z kwasami, mezoterapia igłowa, mikroigłowa czy zabiegi z rollerem – dają spektakularne efekty ale, wymagają odpowiedniej pielęgnacji domowej. Warto więc lepiej poznać specjalistyczną linię Post Treat Therapy marki Arkana. Dwa wyjątkowe, uniwersalne w zastosowaniu produkty, natychmiast ukoją i dogłębnie zregenerują nawet bardzo wrażliwą skórę.

Post Treat Therapy to produkty łagodzące i zabezpieczające, rekomendowane zwłaszcza po profesjonalnych zabiegach dermoestetycznych. W składzie produktów znajdziemy aloes, arnikę, kompleks BSASM TM z 7 ziół, oleje z awokado, słonecznikowy, Canola, masło Shea oraz Antileukine 6. Tak starannie opracowana kompozycja składników aktywnych sprawia, że kosmetyki zapewnią komfort również w codziennej pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się lub podrażnionej działaniem słońca.

Post Treat Gel dzięki wysokiej koncentracji ekstraktu z aloesu i kompleksów ziołowych szybko przyniesie ulgę i przyśpieszy regenerację nie tylko po zabiegu dermoestetycznym, ale i po nadmiernym opalaniu czy bolesnych ukąszeniach owadów. Z kolei bogata w oleje roślinne maść Post Treat Ointment natychmiast złagodzi stany zapalne, świąd, pieczenie i obrzęk. To produkt, który doskonale sprawdzi się też w codziennej pielęgnacji ust i skórek wokół paznokci.

Post Trat Therapy to linia, której dobroczynne działanie docenimy o każdej porze roku. Odczuwalny komfort i skuteczna ochrona naszej skóry będą tego najlepszym dowodem!

Poznaj kosmetyki z lini POst Treat Therapy.