Pokazy Arkana

 

Zaprojektuj odmłodzenie i relaks dla zmysłów

BODY ARCHITECT

holistyczna terapia skierowana na modelowanie i odmładzanie sylwetki.

Progresywny zabieg silnie pojędrniający ciało z neurotransmiterem GABA zainspirowany zabiegami liftingującymi twarzy

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego zaprezentujemy rzeźbiącą ciało i relaksującą zmysły BODY ARCHITECT – holistyczną ceremonię skierowaną na modelowanie i odmładzanie sylwetki, z równoczesnym rozluźnieniem mięśni.

Idea narodziła się z kompleksowego podejścia do pielęgnacji całego ciała, której celem jest zachowanie równowagi między ciałem i umysłem.
Na bezpłatny webinar zapraszamy  kosmetologów, kosmetyczki, właścicieli gabinetów kosmetycznych, ośrodków SPA i odnowy biologicznej, masażystów.

Zarówno osoby pracujące na kosmetykach ARKANA jak i rozpoczynające przygodę z marką lub szukające innowacyjnych zabiegów do gabinetu, chcące się rozwijać, by odpowiadać na potrzeby Klientów.

 Wybierz dogodny termin i zarezerwuj miejsce już dziś:

Niedziela PREMIERA 11.04.2021 godz. 10:00-11:30

Poniedziałek 19.04.2021 godz. 10:00-11:30

Poniedziałek 26.04.2021 godz. 18:00-19:30 Rejestracja >>


Wydarzenie dedykowane jest profesjonalistom – kosmetologom, kosmetyczkom, właścicielom gabinetów kosmetycznych, SPA, odnowy biologicznej. Zarówno osobom pracującym na kosmetykach ARKANA jak i rozpoczynającym przygodę z marką lub szukających innowacyjnych zabiegów do gabinetu, chcącym się rozwijać i odpowiadać na potrzeby Klientów.

Udział w webinarach jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Dodatkowe informacje:
e-mail: pokazy@arkana.pl
Centrum Obsługi Klienta ARKANA tel. +48 722070007