Pokazy Arkana

 

Akademia  Nowości Arkana

Wiosna 2020

♦ ♦ ♦

[Aktualizacja 20.03.2020] Szanowni Państwo, wiosenna edycja pokazów ARKANA 2020 została zawieszona z uwagi na sytuację epidemiologiczną. 

Zapraszamy Kosmetologów  na zamkniętą grupę ARKANA Profesja na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych działaniach, dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i wsparciem. Dołącz do nas TUTAJ

[Aktualizacja 12.03.2020]

Podjęliśmy decyzję o odwołaniu najbliższych pokazów w miastach:

15.03.2020 Częstochowa

22.03.2020 Warszawa, Płock, Kielce, Tarnów

23.03.2020 Rzeszów

Jest ona związana z sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz ograniczeniem imprez zbiorowych.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o dalszych działaniach.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów informujemy, że podjęliśmy wszystkie niezbędne i wymagane środki ostrożności dotyczące zapewnienia wzmożonej ochrony i higieny pracy. Zapewniamy, że procedury funkcjonowania w firmie w sytuacji zagrożenia wirusem COVID-19, zostały zachowane i są przestrzegane. Wdrożyliśmy ponadstandardowe procedury profilaktyki i higieny pracy.

 

Uwaga! Zapisy na pokazy organizowane w Katowicach odbywają się wyłącznie u Organizatora (brak zapisów online).

Pokaz w Szczecinie odbędzie się 26.04. 2020 w Radisson Blu Hotel , pl. Rodła 10, 70-419 Szczecin w godz 11:00-15:00.
Zapisy u Organizatora: Arkadiusz Majewicz tel. 722070236, Arkadiusz Bińczyk tel. 722070074 lub poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Akcja Rekomendacja – zyskaj więcej w Duecie!

Akcja Rekomendacja – jeśli jesteś Klientką ARKANA zaproś na pokaz koleżankę z branży, a każda z Was dostanie dodatkowy bonus w postaci pakietu kosmetyków. Zasady akcji:

  1. Zaproś na pokaz nowości ARKANA koleżankę, która także prowadzi gabinet kosmetyczny, a nie korzystała do tej pory z naszych produktów.  Koleżanka podczas pierwszych zakupów kosmetyków ARKANA na pokazie musi powołać się na Ciebie, czyli podać Twój numer NIP.
  2. Wówczas zyskuje ona dodatkowo pakiet  kosmetyków (Neck Guard Serum i Neck Guard Mask), a Ty  otrzymujesz zestaw 3 masek w płacie (Neck Guard Mask, Transform HA Mask oraz 3D Lip Mask).
  3. Możesz polecić  tyle koleżanek, ile chcesz! Za każde skuteczne polecenie zakończone zakupem dowolnych produktów ARKANA zostaniesz wynagrodzona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: pokazy@arkana.pl

Formularz zgłoszeniowy  (po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie rejestracji na wskazany adres email)