Kody dla kosmetyczek

 

 

Prowadząc swój biznes beauty, wiesz jak ważna jest sprzedaż nie tylko zabiegów pielęgnacyjnych, ale także kosmetyków, które oferujesz – pielęgnacja domowa doskonale wzmacnia i przedłuża efekty zabiegów, a dla salonu to dodatkowy zysk.

W ramach współpracy z ARKANA otrzymasz spersonalizowany kod rabatowy, dzięki któremu masz możliwość sprzedaży kosmetyków detalicznych bez inwestowania swoich pieniędzy za pośrednictwem sklepu www.sklep.arkana.pl. Zniżkę na zakupy otrzymujesz zarówno Ty, jak i Twoi Klienci.

Korzyści dla Twojego Klienta:

– 10% rabatu* ze specjalnym kodem, który im przekażesz,

Korzyści dla Ciebie:

– możliwość sprzedaży kosmetyków bez inwestowania swoich pieniędzy,

– rabat* jaki zyskujesz z zakupów Twoich Klientów (25%) odliczany jest od Twoich przyszłych zakupów,

– nie musisz posiadać fizycznie produktów, ani ich wysyłać,

– lojalizujesz Klientów, dając im atrakcyjny rabat,

– otrzymujesz wsparcie marketingowe – gotowe grafiki na social media promujące zakupy z kodem Twojego gabinetu, katalogi detaliczne z dedykowaną naklejką.

Jak uzyskać spersonalizowany kod?

  1. Zgłoś chęć otrzymania kodu, wysyłając maila na adres: cok@arkana.pl. W wiadomości podaj dane teleadresowe: nazwę gabinetu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer telefonu oraz dokładny adres, na który wyślemy katalogi detaliczne. Uwaga: Akcja obejmuje tylko gabinety pracujące na terenie Polski.
  2. Po otrzymaniu kodu umieść go na swojej stronie, na Facebooku, wyślij mailem lub smsem do swoich Klientów. Otrzymasz także 20 sztuk katalogów detalicznych z dedykowaną naklejką z miejscem na wpisanie Twojego kodu.
  3. Podaj Klientom stronę sklepu: www.sklep.arkana.pl, gdzie mogą zrealizować kupon.

Stale informuj swoich Klientów o akcji. To doskonałe rozwiązanie dla osób przebywających z dala od Twojego gabinetu, na wakacjach lub preferujących zakupy online.

Pamiętaj, że każdy zrealizowany kod w sklepie internetowym to zysk zarówno dla Twojego Klienta, jak i dla Ciebie.


O szczegóły zapytaj swojego Opiekuna lub skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta ARKANA tel. 722070007, e-mail: cok@arkana | Pn.-Pt. 8:00-16:00

*wartość rabatów obowiązuje w okresie 01.07-31.08.2022